1992 yılında GASTERM MÜHENDİSLİK olarak kurulan şirketimiz, ileri teknoloji binalarının her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın söndürme, otomasyon, temiz ve pis su tesisatlarına ek olarak, doğalgaz altyapı ve üstyapı konularında da birçok taahhüt işlerini üstlenmiş ve başarı ile yerine getirmiştir.

Kurulduğumuz günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerde konusunda uzman, tecrübeli mühendis ve ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve yöntemlerimizle gelişen dünyada rekabet gücümüzü korumak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek, yöntemlerimizi sürekli güncel kıldık.

Şirketimiz ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir. Kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olarak ISO 9001:2008 standardına uygun olarak yürüttüğümüz çalışmalarla müşterilerimizin isteklerine, altyapı ve tecrübemizle daha hızlı, eksiksiz, güvenilir cevap verebilmekteyiz.

Misyonumuz; yılların getirdiği tecrübe, bilgi birikimi ve iş ciddiyetini sizlerle paylaşmak, kalitenin firmamız için ulaşılan ve korunan bir düzey değil, dünyanın gelişimine paralel olarak şekillenen koşullara göre değişen, yenilenen bir hedef olmasını sağlamaktır.

 

Grup Şirketlerimiz

ARMA SERAMİK YAPI LTD.ŞTİ

2003 yılında kurulmuş olup, Bien Seramik İç Anadolu Bölge Bayiliği, Akgün Granit Bölge Bayiliği, Ceravit, Teka Bölge Bayiliği, Duvar Kağıdı İthalatı gibi alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir.

 

 

armak-isi-logo.jpg

ARMAK ISI SİSTEMLERİ MÜH. LTD. ŞTİ.

2006 yılında kurulmuş olup, Isıtma ve Soğutma cihazlarının satış ve montajı konularında faaliyetlerine devam etmektedir.